فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بینوایان (جلد اول)

نسخه الکترونیک کتاب بینوایان (جلد اول) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

از ویکتور هوگو حدود پنجاه اثر به یادگار مانده، اما بی شک بینوایان شاهکار اوست. او در این اثر روابط اجتماعی، جغرافیا و بخشی خاص از تاریخ فرانسه را به شیوه اعجاب‌انگیز به تصویر می‌کشد.
ژان والژان برای سیر کردن هفت فرزند گرسنه خواهرش قرصی نان می‌دزدد و نوزده سال در زندان اسیر می‌شود. پس از آزادی زندگی‌اش را وقف نیازمندان و کوزت، دختری یتیم، می‌کند اما بازرس ژاور نماینده قانون، همه جا در تعقیب اوست.

دانلود کتاب بینوایان (جلد اول) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالیی
در 1 ماه پیش توسط moh...004
من این کتاب رو با ترجمه حسینقلی مستعان خوندم اون کتاب کامله و نویسنده همه چیز رو خیلی ریز ریز توصیف کرده و باید واسه خوندنش حوصله به خرج بدی و ولی بینوایان واقعا کتاب فوق العاده ایه و آدم باهاش زندگی میکنه اصلا
در 1 ماه پیش توسط tar...765
خیی عالی اما بسیارغمگین
در 2 ماه پیش توسط ars...r50
فیدیبوی عزیز کاش در معرفی کتاب هشدار «نسخه کوتاه شده» رو هم بگذارید. با مهر
در 4 ماه پیش توسط سپیده س
این کتاب عالیههه
در 4 ماه پیش توسط ftmhghaf