فیدیبو نماینده قانونی انتشارات پوینده و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دختر تاپ تهران

نسخه الکترونیک کتاب دختر تاپ تهران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هرچی فکر می‌کردم به جایی نمی‌رسیدم.نمی‌دانم چرا اوضاع واحوال من اینطوری بود تولد۳۰سالگی‌ام نزدیک بود اما هنوز ازدواج نکرده بودم.
تحصیلاتم رادر رشته‌ی مدیریت بازرگانی تمام کرده و در یک شرکت کار می‌کردم حقوق خوبی هم می‌گرفتم. همکلاسی‌های دانشگاهم کم وبیش ازدواج کرده بودند. دخترهای فامیل هم یکی پس ازدیگری به خانه بخت می‌رفتند اما نمی‌دانم چرا من خواستگار نداشتم. خلاصه این مسئله بدجوری ذهنم رامشغول کرده بود.
روزی یکی از دوستانم بمن گفت: توچقدر ساده هستی یک دستی برسر و صورتت بکش تا اوضاع و احوالت عوض شود اول از همه آن دماغ کوفته‌ای را برو عمل کن این روزها عقل مردم به چشمشان است دختر مد روز می‌پسندند. اولش کمی به فکر فرو رفتم بعد دیدم بد نمی‌گوید مگر من چی از دخترهای دیگه کمتر دارم؟...

دانلود کتاب دختر تاپ تهران در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ببخشید اینجوری نظر می ذارم ولی چقدر اسم کتاب ضایع است
در 2 ماه پیش توسط ech...key
آبرو هرچی نویسنده اس رو برده????
در 1 سال پیش توسط e.l...ana
درمجموع بدنبودولی کاش می نوشتید مجموعه ی داستان های کوتاه تا ما ب هوای رمان نخریم ...
در 1 سال پیش توسط mry...873
به یکی از معضلای جامعه که دخترا و گاهی پسرایی هستن که از سر کمبود و عقده رو میارن به "مثلا" خوشگل و خوشتیپ کردن خودشون پرداخته بود.ولی طرز نوشتن نویسنده رو دوست نداشتم.
در 1 سال پیش توسط ana...a13
انتظار داشتم که آخرش رو یه جوری به کل داستان متصل کنه، اما مثل مجله ی خبری ،داستان وار از مشکلات جامعه و درد مردم فقط گفته بود! خب اینارو که خودمونم میدونستیم!!!
در 1 سال پیش توسط بنفشه آتشین