فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صمدیه و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زنان تاثیرگذار در دو قرن اول هجری

کتاب زنان تاثیرگذار در دو قرن اول هجری

نسخه الکترونیک کتاب زنان تاثیرگذار در دو قرن اول هجری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب زنان تاثیرگذار در دو قرن اول هجری:

خانم مهندس ژیلا موحد شریعت‌پناهی متولد ۱۳۳۰ در تهران و فارغ التحصیل رشته مهندسی علوم در فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف است. وی از سال ۱۳۵۳ تا ۱۳۶۴ در سازمان انرژی اتمی ایران به کار کارشناسی مشغول بوده و در همین مدت سه دوره تخصصی حفاظت در برابر تشعشعات رادیواکتیو رادر کشورهای آمریکا (دانشگاه هاروارد)، آلمان (مرکز اتمی کالسروهه) و اتریش (سازمان بین المللی انرژی اتمی) گذراند. وی از سال ۱۳۵۹ تحقیقات خود در زمینه حقوق و تکالیف زن در قرآن را شروع کرد تا به امروز نیز ادامه دارد.
و در سال ۱۳۶۹ مقاله خلاهای قانونی زن ایشان برنده مقام اول در دانشگاه شهید بهشتی شد. در سال ۱۳۸۷ نیز کتاب تحلیلی نو بر حقوق زن از دیدگاه قرآن کریم را به چاپ رسانید. خانم مهندس موحد شریعت‌پناهی تا به امروز ده‌ها مقاله در زمینه‌های حقوق زن، تربیت کودک، مشکلات خانواده و جوانان در نشریات مختلف به چاپ رسانده و جلد دوم کتاب حقوق زن و تحقیقی بر شفاعت و جبر و اختیار را در دست چاپ دارد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب زنان تاثیرگذار در دو قرن اول هجری را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.