کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیاید برای شاد کامی طرحی نو در اندازیم

نسخه الکترونیک کتاب بیاید برای شاد کامی طرحی نو در اندازیم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا در زندگی شما جایی برای شادی بیش‌تر وجود دارد؟ اگر چنین است، این کتاب به درد شما می‌خورد.
اگر طالب باشید، به شما کمک می‌کند تا زندگی با نشاط‌تری برای خودتان بسازید. از آن بهتر، شما را در راستای زندگی شادتری یاری می‌دهد.
موضوع شوخی‌بردار نیست، به همین دلیل من خیال دارم روی شادمانی تمرکز کنم. روی هم رفته، وقتی صحبت از شادکامی به میان می‌آید، هرگز چیزی به عنوان «یک نسخه برای همه» وجود ندارد. این کتاب شش گام انعطاف‌ناپذیر که بتوان با آن‌ها همه را شاد ساخت، نیست. چنین کاری از این کتاب برنمی‌آید. شادمانی عمیق، امری کاملاً شخصی است.
آن‌چه که همه‌ی ما به آن نیازمندیم، طرح و نقشه‌ی انعطاف‌پذیری است که ظریفانه به ما نشان دهد چگونه می‌توان از جایی که در حال حاضر ایستاده‌ایم به جایی که شادی بیش‌تری وجود دارد، حرکت کنیم...

دانلود کتاب بیاید برای شاد کامی طرحی نو در اندازیم در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران