در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۴۰۰ تومان
3.70 $

درباره کتاب

اگر دانش روانشناسی که گرایش‌ها، محرک‌های غریزی، انگیزه‌ها و مقاصد فرد را تا تبلور آنها در کنش‌هایش و تا روابط فرد با نزدیکانش پیگیری می کند، وظیفه‌اش را به طور کامل به انجام رسانده باشد و پیوندهای متقابل آنها را روشن کرده باشد، ناگهان خود را با وظیفه‌ای جدید و انجام نشده رو به رو خواهد دید. روانشناسی ناچارا به توضیح این واقعیت شگفتی آور خواهد بود که فردی که روانشناسی مورد بررسی قرار داده و شناخته است، در شرایط خاصی کاملا دور از انتظار احساس و فکر می‌کند و دست به کنش می زند. این شرایط همانا ملحق شدن به توده‌ای از مردم است که ویژگی‌های توده روان‌شناختی را به خود گرفته‌اند. اما توده چیست و چگونه توان تاثیرگذاری‌ای تا این حد تعیین‌کننده را بر زندگی ذهنی افراد به دست می‌آورد و دگرگونی ذهنی‌ای که بر افراد تحمیل می‌کند در چه چیزی نهفته است؟

نظرات کاربران

لطفا تا قبل از اینکه نخونید نظر ندین بعداز خوندنشم با خوبه و عالی تموم نکنید دو کلمه در موردش بنویسین
در 3 روز پیش توسط asa...r55
من کتاب رو دانلود کردم ولی نوشته ها به شکل کد میاد
در 1 هفته پیش توسط سحر نصیری
فروید کتاب را در سال ۱۹۲۱ نوشت، یعنی دوازده سال پیش از به قدرت رسیدن هیتلر و شکل گیری نازیسم در آلمان. با این حال این کتاب ظهور فاشسیم و نازیسم در آلمان را پیشبینی کرده
در 1 ماه پیش توسط P D
فروید عالیه
در 1 ماه پیش توسط mh jam
تحلیل توده از منظر فروید، کتاب روانشناسی توده ها ی گوستاو لوبون ترجمه کیومرث خواجوی ها را هم به اش اضافه کنید. شاهکار ه!
در 1 ماه پیش توسط بهمن