در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۲,۱۰۰ تومان
7.05 $

درباره کتاب

رمان نام من سرخ سه داستان موازی قتل، نقش و عشق را در کنار هم پیش می‌برد. حلقه‌ی واسط بین این سه داستان، نقش‌ها (مینیاتورها)یی است که پاموک با گنجینه‌ای از ادبیات فارسی در صفحات رمان به تصویر می‌کشد. هر کدام از راویان نام من سرخ، قطعه‌ای از حقیقت (و گاهی دروغ) را برای ما روایت می‌کنند. امبرتو اکو در نام گل سرخ می‌نویسد:«اما ما حالا حقیقت را از پشت شیشه‌ای تیره می‌بینیم. پیش از آنکه حقیقت به قلب همه الهام شود و رویارو آن را بی‌پرده و آشکارا ببینیم، آن را به صورت قطعاتی مجزا مشاهده می‌کنیم.

نظرات کاربران

فکر نمی کنید باید تو نمونه بخشی از کتاب رو قرار بدید تا کیفیت ترجمه دست مخاطب بیاد؟؟
در 6 روز پیش توسط maasoome 77
خیییییلی عالیه ، ترجمه عالی ، راوی های مختلف ، یک داستان تاریخی عالی ، احساس خستگی اصلا دست نمیده ، پر از اطلاعات در مورد نقاشی ، اصلا دوست ندارم کتاب تموم شه ، از دستش ندین ، اصلا پشیمون نمیشید از خوندنش
در 2 هفته پیش توسط صحرا
چند ماه قبل کتابو خوندم و با وجود اینکه گاهی گیج میشدم که الان کدوم شخصیته و گاهی واقعا خسته کننده میشد، ولی واقعا دوستش داشتم.
در 6 ماه پیش توسط سیده زهرا بهلولی
نسخه چاپیش رو خوندم، بد نبود ، برای مخاطب بی حوصله ایرانی هفتصد صفحه و توصیفات بیش از حد ممکنه یک مقدار دافعه ایجاد کنه
در 7 ماه پیش توسط eli...wan
نسخه کاغذیشو خوندم با ترجمه عین له غریب..ترجمه خوب و روونی داره. داستان جالبی داشت و خیلی خوب نوشته شده و توصیف شده.فصلی که از زبان شیطان و سکه نوشته شده خیلی جالب بود. اما برای کتابخونای بی حوصله فکر نکنم جذاب باشه.چون حدودا ۷۰۰ صفحه اس و از اونجایی که خیلی ادمو دنبال خودش نمیکشونه زمان زیادی میخواد برای خوندن.اما میتونست از این کوتاهترم نوشته شه فکر میکنم.
در 7 ماه پیش توسط mar..._fb