فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اسرار مواد مخدر

کتاب اسرار مواد مخدر

نسخه الکترونیک کتاب اسرار مواد مخدر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب اسرار مواد مخدر:

کتاب حاضر شامل آخرین پژوهش‌ها و بازیافته‌های جدید مواد مخدر است که از مدارک معتبر فرانسه زبان و انگلیسی زبان مورد استفاده قرارگرفته‌اند.
از آنجا که مبارزه‌ی پلیسی با مواد مخدر نتایج مطلوب را به دست نداده و حمل و نقل و فروش و مصرف مواد مخدر را متوقف نساخته است، اندیشه‌مندان و کارشناسان به این نتیجه رسیدند که از مبارزه‌ی پلیسی که مستلزم هزینه و کوشش فراواون است، نتایج قابل توجهی حاصل نمی‌شود، می‌باید مبارزه‌ی فرهنگی را جایگزین آن ساخت و بودجه‌های هنگفت مبارزه‌ی پلیسی در تمام کشورها صرف تبلیغ علیه مواد مخدر و متوجه ساختن جوانان به خطرات بی‌شمار مصرف آنها شود. کارشناسان می‌گویند مبارزه با قاچاق مواد مخدر و خرید و فروش آنها با وجود صرف هزینه‌های سنگین تاکنون به هیچ وجه کارساز نبوده و به نتیجه مثبتی نرسیده است، بنابراین باید به طرق دیگر متوسل شد آنها حتی به این نتیجه رسیده‌اند که آزادسازی مصرف مواد مزبور و متوقف کردن مبارزه می‌تواند بیش از مبارزه با آنها نتایج مطلوب را به بار آورد.
در این اثر موارد مختلف مربوط به مواد مخدر مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب اسرار مواد مخدر را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.