کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اسرار مواد مخدر

نسخه الکترونیک کتاب اسرار مواد مخدر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر شامل آخرین پژوهش‌ها و بازیافته‌های جدید مواد مخدر است که از مدارک معتبر فرانسه زبان و انگلیسی زبان مورد استفاده قرارگرفته‌اند.
از آنجا که مبارزه‌ی پلیسی با مواد مخدر نتایج مطلوب را به دست نداده و حمل و نقل و فروش و مصرف مواد مخدر را متوقف نساخته است، اندیشه‌مندان و کارشناسان به این نتیجه رسیدند که از مبارزه‌ی پلیسی که مستلزم هزینه و کوشش فراواون است، نتایج قابل توجهی حاصل نمی‌شود، می‌باید مبارزه‌ی فرهنگی را جایگزین آن ساخت و بودجه‌های هنگفت مبارزه‌ی پلیسی در تمام کشورها صرف تبلیغ علیه مواد مخدر و متوجه ساختن جوانان به خطرات بی‌شمار مصرف آنها شود. کارشناسان می‌گویند مبارزه با قاچاق مواد مخدر و خرید و فروش آنها با وجود صرف هزینه‌های سنگین تاکنون به هیچ وجه کارساز نبوده و به نتیجه مثبتی نرسیده است، بنابراین باید به طرق دیگر متوسل شد آنها حتی به این نتیجه رسیده‌اند که آزادسازی مصرف مواد مزبور و متوقف کردن مبارزه می‌تواند بیش از مبارزه با آنها نتایج مطلوب را به بار آورد.
در این اثر موارد مختلف مربوط به مواد مخدر مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

دانلود کتاب اسرار مواد مخدر در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران