فیدیبو نماینده قانونی نشر هیرمند و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هر سال ميليون‌ها نوجوان عنان‌گسيخته وارد جامعه مي‌شوند و والدين حيران و سرگردان، از خود مي‌پرسند كه نوجوانشان چه مدت مي‌تواند در بيرون از خانه دوام بياورد؟ و دليلش اين است كه براساس تحقيقات، پنجاه درصد آنان بعد از پنج سال به خانه برمي‌گردند و براي مدتي در آنجا مي‌مانند. اما جاي نگراني نيست. تنها حدود هزار مسئله وجود دارد كه نوجوان نياز دارد بياموزد تا مثل بزرگسالان فكر و عمل كند. بيشتر اين موارد در اينجا مطرح مي‌شود اما به ياد داشته باشيد زمان شروع آماده كردن بچه‌ها براي بزرگسالي، زماني است كه آن‌ها هنوز جوان هستند. پس از همين حالا دست‌به‌كار شويد.

دانلود کتاب ۱۰۰۱ نکته که هر نوجوان و جوانی باید بداند در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اون طور که از اسمش بنظر میرسد نبود خیلی ناچیز تر از اونی بود که فکر میکردم بیشتر بدرد خانه دارها میخوره
در 4 ماه پیش توسط سید مهدی قبله
بریده بریده های سودمند واقعا ارزش پولی که میدی رو داره تو خریدش شک نکنید حتی اگر سن و سالی ازتون گذشته بخونید و حتی هدیه بدین
در 6 ماه پیش توسط Mr Sep
نمونه فقط ۴ صفحه؟ دست کم نیم فصل بکذارید که بشود در مورد محتوا و ترجمه قضاوت کرد.
در 1 سال پیش توسط علی مراد
خیلی خوب
در 2 سال پیش توسط علیمحمد افتخاری