در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
۶,۰۰۰ تومان
4.00 $

درباره کتاب

اين سرمايي که اين‌طور يک‌دفعه مي‌دود زير پوست تنم، يادم مي‌اندازد که زنده‌ام، که هنوز نمُرده‌ام، که مي‌توانم امروز براي خودم يک لباس مشکي يقه‌باز بخرم، يک لباس مشکي يقه‌باز که هم لاغرتر نشانم بدهد و هم جذاب‌تر... امشب بدجوري به کمي لاغرتر بودن و به کمي جذاب‌تر بودن احتياج دارم.

نظرات کاربران

عالی
در 4 ماه پیش توسط امیر جبلی
این کتاب عالیه حتما بخونید
در 9 ماه پیش توسط gma...h29
پس ظاهرا از ملت عشق خیلییییییی الهام گرفته .
در 11 ماه پیش توسط ami...bet
کتاب خوبیه.حرف برا گفتن داره. شخصیت از طریق دوراوی درونی و بیرونی معرفی میشه و همین به شناختن اون بیشتر کمک میکنه.زمانها مشوش اند اما خواننده به سرعت متوجه میشود که درکدام بازه ی زمانی قرار گرفته.داستان خوشخوان است و مباحث پیچیده ی فلسفی و دغدغه های ذهنی پیرامون جهان آفرینش و ماهیت عشق و تغییر افراد به مرور زمان را به زبان سلیس و روان بیان کرده. فقط ای کاش مسایل اجتماعی هم عینی تر و ریشه دارتر مطرح میشدند.هرچند نویسنده با عبور از سطح مسایل اجتماعی و پرداختن به مسایل ریشه دارتر انسان این خلاء رو به خوبی جبران کرده ;-)
در 2 سال پیش توسط sar...sbu
این کتاب، یه جور حس تشویش رو به من القا می کرد موقع خوندن! تموم نظرات در مورد کتاب رو خوندم ولی کسی حرف منو نزده بود! کلنجار رفتن قهرمان داستان با خودش یجورایی منو به آشوب می کشوند! همچین حسی رو تا بحال با هیچ کتابی پیدا نکرده بودم.من کتاب اول این نویسنده رو نخوندم ولی بعد از خوندن این کتاب حتما می خونمش.توصیه می کنم این کتابو از دست ندید...
در 2 سال پیش توسط Omi...our