کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

طلاق

نسخه الکترونیک کتاب طلاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

طلاق یکی از دشوارترین رویدادهای زندگی هر انسانی است. اتمام یک رابطه، به دلیل وابستگی‌های موجود، بسیار تلخ و ناگوار است. برخی از روان‌شناسان معتقدند که طلاق برای عده‌ای، حتی از مرگ نزدیکان‌شان نیز دشوارتر است، زیرا مرگ، واقعیت مطلق است و انسان بعد از دوران سوگواری، به پذیرش نسبی می‌رسد. اما طلاق این چنین نیست. فرد تا مدت‌ها با مسائل و مشکلات عاطفی، مادی و قانونی درگیر است. مراحل هیجانی بعد از طلاق شباهت بسیاری به مراحل سوگواری دارد. این مراحل عبارتند از: ۱ـ انکار ۲ـ خشم ۳ـ افسردگی ۴ـ پذیرش.
هر کس که طلاق می‌گیرد، باید این مراحل را طی کند تا به آرامش نسبی برسد. و زندگی جدید خود را به‌عنوان فردی مجرد آغاز کند...

دانلود کتاب طلاق در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

دقیقا همینطوره. مخصوصا که پروسه طلاق در ایران با قوانین شریعت و مدرن و تحجر امیخته شده و باید با یک کفش اهنی بره تو دل قوانین تا بتونی به نتیجه ایی برسی.
در 12 ماه پیش توسط apm...897