کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

این بچه‌رو ببرم پیش روان­شناس یا نبرم؟

نسخه الکترونیک کتاب این بچه‌رو ببرم پیش روان­شناس یا نبرم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

والدین چرا و چه هنگامی باید به دلیل مشکلات فرزندشان به متخصص مراجعه کنند؟ به چه کسی؟ با چه تخصصی؟ اگر به توصیه‌ی متخصصی، به‌عنوان مثال، روان‌پزشک، فرزند باید تحت درمان قرار گیرد، والدین چه واکنشی باید نشان دهند؟ این‌ها مسائلی است که تلاش کرده‌ایم تا در این کتاب بدان‌ها بپردازیم.
برخی از بچه‌ها خیلی صریح کمک می‌خواهند؛ درحالی‌که برخی دیگر، با ابراز نشانه‌های گوناگون و متعدد، باعث نگرانی پدرومادر می‌شوند. این دو شیوه نمونه‌های بارزی هستند که کودک به‌واسطه‌ی آن‌ها از اطرافیان خود کمک می‌طلبد. آن‌چه والدین باید بدانند این است که طلب کمک کودک الزاماً به معنی انتقاد یا شماتت آن‌ها نیست، بلکه نیازی است ساده از سوی او، برای حرف زدن با کسی که در حلقه‌ی خانواده نباشد. این امر چنان مهم است که می‌توان با تکیه بر آن دریافت که چرا گاهی اوقات، تنها با یک‌بار مراجعه و یا حتی وقت گرفتن از متخصص، بسیاری از مشکلات خودبه‌خود حل می‌شود...

دانلود کتاب این بچه‌رو ببرم پیش روان­شناس یا نبرم؟ در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران