فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بلندی‌های بادگیر

نسخه الکترونیک کتاب بلندی‌های بادگیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بلندی‌های بادگیر روایت عشق است و انتقام، با شخصیت‌هایی که آمیزه لطافت و خشونت‌اند، مهر و کین، امید و بیم... در مکانی که آن هم آمیزه‌ای است ازگرما و سرما، روشنایی و تاریکی، تابستان طراوت‌بخش وزمستان اندوه‌بار. آیا خفته‌های این خاک آرام خواب‌زده‌هایی بی‌قرارند؟
امیلی برونته با همین داستان شورانگیز به بلندی‌های ادبیات صعود کرده است.

دانلود کتاب بلندی‌های بادگیر در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوب و گیرایی بود و البته بسیار متفاوت با هر کتابی که تا حالا خونده بودم.داستان عشق بود اما متفاوت تر از همیشه.نویسنده ی زیرکی هم داشته که تونسته اون روی شخصیت بعضی انسانها رو ببینه و توصیف کنه و با اون داستانو پیش ببره.
در 3 روز پیش توسط ندا حسنکی پور
من این کتابو خریدم ولی برام باز نمیشه،تو قسمت راهنما نوشته باید دانلود کنید کتابو ولی آپشن دانلود رو هم نداره. کسی میدونه چجوری باید دانلود کنم؟
در 4 روز پیش توسط sim...374
بسیار عالی
در 1 هفته پیش توسط محسن کریمی
اصلن خوب نبود وقت تلف کردن بود?
در 1 هفته پیش توسط sah....sh
از نظر من این کتاب با شخصیت پردازی ضعیف و گره های داستانی نامعلوم شاید و شاید با قلم روانی که داره یه فردی در سن و سال دبیرستان و راهنمایی را جذب کنه بر خلاف تعریف هایی که شنیده بودم از این کتاب از نظر من واقعا ضعیف بود و ارزش وقت گذاشتن نداشت
در 1 ماه پیش توسط setare fo