در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۸,۰۰۰ تومان
10.00 $

درباره کتاب

بلندی‌های بادگیر روایت عشق است و انتقام، با شخصیت‌هایی که آمیزه لطافت و خشونت‌اند، مهر و کین، امید و بیم... در مکانی که آن هم آمیزه‌ای است ازگرما و سرما، روشنایی و تاریکی، تابستان طراوت‌بخش وزمستان اندوه‌بار. آیا خفته‌های این خاک آرام خواب‌زده‌هایی بی‌قرارند؟
امیلی برونته با همین داستان شورانگیز به بلندی‌های ادبیات صعود کرده است.

نظرات کاربران

وادرینگ هایتز،به حدی این رمان احساسی کار شده که نمیشه چشمان آدم هنگام خوندنش خیس نشه بی نظیره ?
در 5 ساعت پیش توسط Far...neo
داستان تلخ، شخصیت ها خام و تک بعدی، قصه طولانی و بی نتیجه، عشقی که انتقام به ارمغان میاره و شخصیت هایی که همه کینه جو هستند و یک فرد عاقل و بالغ بین اونها نیست‌. فکر میکنم اگه در دوران نوجوانی این کتاب رو میخوندم شاید لذت میبردم ولی در حال حاضر فقط یک تیک زدم جلوی کتابی نخوانده ای که قرار بوده بخوانم.
در 9 ساعت پیش توسط لی لا سهی
خیلی عالیه وجذاب وروان
در 15 ساعت پیش توسط نیلوفر یونسی
اگر هدف کسی از مطالعه صرفا سرگرمی باشه این کتاب داستان نسبتا زیبا وهیجان انگیزی داره. ولی اگر هدف از مطالعه یادگیری، اشنا شدن با اندیشه ی جدید یا طرز فکر نو یا خلاصه اینکه تهش بگی چی بهم اضافه شد باشه با توجه به اینکه حجم این کتاب نسبتا هم زیاده ارزش نداره. این کتاب مث یک فیلم خوش ساخت ولی صرفا هیجانیه که تا تموم میشه میگی خب چی بهم اضافه شد؟تقریبا هیچ. کتابی که از اول تا اخر با اتفاقات جالب همراه با افت و خیز و شادی و غم . البته کمی هم دستخوش اطناب ممل شده و بدون اینکه نیاز باشه بعضی جاها طولانی شده.
در 19 ساعت پیش توسط اکرام
این کتاب،رمانی با ادبیات تلخ است. من به شخصه این رمان را نپسندیدم. و امتیازی نمی توانم به آن بدهم.
در 2 هفته پیش توسط علی رسولی پور