کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بلندی‌های بادگیر

نسخه الکترونیک کتاب بلندی‌های بادگیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بلندی‌های بادگیر روایت عشق است و انتقام، با شخصیت‌هایی که آمیزه لطافت و خشونت‌اند، مهر و کین، امید و بیم... در مکانی که آن هم آمیزه‌ای است ازگرما و سرما، روشنایی و تاریکی، تابستان طراوت‌بخش وزمستان اندوه‌بار. آیا خفته‌های این خاک آرام خواب‌زده‌هایی بی‌قرارند؟
امیلی برونته با همین داستان شورانگیز به بلندی‌های ادبیات صعود کرده است.

دانلود کتاب بلندی‌های بادگیر در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فیلمشو دیدم ، خیلی غم انگیزه داستان
در 1 ماه پیش توسط گلبانو
کتاب قشنگی نبود. خیلی خسته کننده و غیر واقعی بود.
در 2 ماه پیش توسط nik...aye
زیباترین و قوی ترین اثر جین آستین .فیلمشم فوق العادس
در 5 ماه پیش توسط hes...ein
من کتاب کاغذی و ترجمه پیش از انقلاب (نسخه بدون سانسور) این کتاب رو خوندم با نام عشق هرگز نمیمیرد. بر خلاف تعاریفی که از این کتاب شده بود به هیچ عنوان دوستش نداشتم و به بیانی گویاتر برام منزجر کننده بود . این کتاب بیشتر از اینکه عشق رو به نمایش بگذاره حس نفرت و کینه رو پخش میکرد. حتی دوست داشتن های شخصیتهای داستان به نوعی بیمارگونه بود. واقعا متعجبم چطور این کتاب رو در رده داستانهای عاشقانه قرار داده اند!!!! به نظرم من این کتاب یه جورایی نمایانگر حالتهای روحی روانی نویسنده و منتج از سرنوشت ناکامش بود.
در 5 ماه پیش توسط سحر ی
آثار جین اوستین ، همه رو با ترجمه رضا رضایی خوندم ، اما و غرور و تعصب جزو بهترینها بودن اما بقیه شم به خوندنش می ارزه ، آثار خواهران برونته رو هم خوندم ، شارلوت از همه قوی تره ، پروفسور ، ویلت ، شرلی واقعا زیبا هستند اما جین ایر از همه معروف تره و البته جذاب تر ، با مضمونی عاشقانه و انسانی که ازش فیلم هم زیاد ساخته شده . در مورد بلندی های بادگیر با کتیبه سپید موافقم و نظرم رو در پاسخ به نوشته ایشان گفتم.
در 5 ماه پیش توسط زهره صدر