کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

منتظر معجزه باش (رازی گم شده برای رسیدن به یک موفقیت مبهوت‌کننده)

نسخه الکترونیک کتاب منتظر معجزه باش (رازی گم شده برای رسیدن به یک موفقیت مبهوت‌کننده) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

عقاید محدودکننده‌ی شما به ذهن‌تان می‌گویند که چه چیزی محتمل است، اما نمی‌گویند که چه چیزی امکان‌پذیر است. در انتظار معجزه بودن ایده‌ای است که دریچه‌های زندگی شما را به سمت امکانات نامحدود باز می‌کند تا به اهدافی که تا به حال از شما گریخته‌اند دست پیدا کنید.
شما را فرامی‌خوانم تا به‌جای در حاشیه نشستن و انکار کردن چیزی که آن را کاملاً درک نمی‌کنید، خودتان وارد این بازی شوید و ببینید که شما را به کجا می‌برد.

دانلود کتاب منتظر معجزه باش (رازی گم شده برای رسیدن به یک موفقیت مبهوت‌کننده) در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خیلی خوبیه...
در 3 هفته پیش توسط Sanaz Nabhani
انسان علاوه بر باور و مثبت اندیشی و تصور مثبت خواسته هاش با امید باید در جنبش تلاش هم بکنه امیدواری به همراه مثبت اندیشی با برنامه و تلاش انسان رو به خواسته هاش میرسونه و در این مسیر صبور بودن اهمیت داره.
در 2 ماه پیش توسط mig...oor
من دو سال وقتم رو صرف قانون جذب کردم انواع کتاب ها و فیلم هاشو نگاه کردم و به کار بستم،قانون جذب فقط اینه که اگه به یه چیزی طولانی مدت فکر کنی تو در مسیر اون چیز قرار می گیری اینا سیر داغ پیاز داغ این مسئله رو زیاد کردن و از این موضوع تجارت می کنن و کسایی رو که اینا رو می بدبخت می کنن
در 4 ماه پیش توسط d...
صفحاتی که برای نمونه گذاشته میشه اصلا بدرد بخور نیست.
در 9 ماه پیش توسط eng...yzi
کتاب مفید و انگیزشی بود. در کل مطالعه کتاب رو به علاقمندان قانون جذب توصیه می کنم.
در 1 سال پیش توسط z_k...aei