فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ديوانه‌بازی

نسخه الکترونیک کتاب ديوانه‌بازی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

می‌دانم و نمی‌دانم چه دارد پیش می‌آید. در سه‌سالگی مثل خانه‌ای شدم با دو اتاق. در اتاق اولی بازی و فکر می‌کنم. و از رفتن به اتاق دوم می‌پرهیزم، اگر حاضر نیستم وارد آن شوم، به این دلیل است که خوب می‌دانم توی آن اتاق چی وجود دارد. به این علت می‌دانم توی آن اتاق چیست، چون خودم را توی آن می‌اندازم. توی اتاق دوم، اتاق پایینی، هرچه را می‌بینم و مناسبم نیست، می‌اندازم. به‌طور مثال به‌دنیاآمدن برادر کوچکی را.

دانلود کتاب ديوانه‌بازی در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نه دوسش نداشتم زیادى داستانهاى بى ربط رو تعریف میکنه خستم کرد
در 1 ماه پیش توسط mou...473
این کتاب شاهکاره، بدون شک بهترین کتاب توی زندگی من بوده و فقط و فقط این مترجم تونسته تاثیر گذاری اثر رو به اوج واقعیش برسونه.
در 3 ماه پیش توسط بردی بی
این کتاب رو فقط با ترجمه پرویز شهدی باید بخونید، ترجمه بی نقص از متنی با جادوی قلم کریستین بوبن رو فقط توی این کتاب میشه حس کرد.
در 3 ماه پیش توسط Birdy B.
قشنگ نبود..با فرهنگ ما قابل ارزشگذاری نیست
در 3 ماه پیش توسط هیلا فرخ پی
ارزش یکبار خوندن رو داشت، بیشتر؟!؟ فکر نمیکنم
در 3 ماه پیش توسط ladan sz