کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خواستگاری آسان

نسخه الکترونیک کتاب خواستگاری آسان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آن‌قدر فکر کردن به واقعيات زندگی روزمره‌ی فردی و اجتماعی ما جالب است که گاهی اوقات آدم خود‌به‌خود به خنده می‌افتد. باور کنيد چيزهايی را که با فکر کردن در احوال جامعه نوشته‌ام آن‌قدر جالب هستند که هر آدمی را به خنده وا ‌دارد. باور نمی‌کنيد! کتاب را بخوانيد و به احوال خودتان و‌ ـ گاهي هم کسانی مثل ما ـ فکر کنيد! اما همه را با هم نخوانيد که از شدت خنده کارتان به بيمارستان نيفتد! در عين حال زياد هم به واقعيات جامعه فکر نکنيد، چون ممکن است از خنده روده‌بر شويد!

دانلود کتاب خواستگاری آسان در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی هم کتاب باحال و خوب و عالی هست متنفرم از این جامعه به جای اینکه نظر خوب بدن همش بدبین هستن لطفا یه ذره هر به فکر کودکان سومالی باشین بدبختا هیچی ندارن بخورن اونوقت ما کتاب میخونیم. واقعنکه براتون متأسفم...
در 2 روز پیش توسط تارا رفیعی
زنگ تفریح چی میگه اخه؟این داستان بی سواد ها کتاب مینویسند:))))
در 2 هفته پیش توسط زهرا
کتاب به صورت داستان های جداگونه هست و فقط بخش اولش طنزی راجب به مشکلات جوانان برای برقراری ارتباط با جنس مخالف در ایران هست و یکی از نقاط قوت کتاب شوخی های ظریف و واقعا خنده دارش با نظام ایران هست که واقعا ادم گاهی اوقات تعجب میکنه که کتاب چجوری از زیر تیغ مجوز چاپ رد شده من کتاب داستان رو وقت تلف کردن میدونم ولی این کتاب اونقدر کتاب شیرینی بود که یک روزه خواندمش , پیشنهاد میکنم بخونید برای یک بعد از ظهر جمعه با یک لیوان قهوه معرکه اس!
در 3 هفته پیش توسط arash miri
عالی بود
در 3 هفته پیش توسط گیسو .R
عالی بود ولی .....
در 1 ماه پیش توسط WhenThereIsaWish ThereIsaWay