فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف)

نسخه الکترونیک کتاب آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این نوشتار، نه بسان سنت تذکره‌نویسی در پی ذکر نیک و بد آدمیان و بالمآل قضاوت درباره سرشت و سرنوشت آنان، و نه به‌مانند آنچه که این روزها به «طرح‌های تاریخ شفاهی» شهره‌اند، در پی ثبت و ضبط خاطراتِ صِرف یک چهره سیاسی، فرهنگی یا اجتماعی است؛ اگرچه رگه‌هایی از آنچه گفته شد را با خود دارد اما بیش از همه در پی چگونگی فهم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در پهنه تجربه تاریخی آن است؛ تجربه‌ای که گاه در مقام الگو و عمل، متعارض و مبهم ظاهر می‌شود و از این زاویه سؤالات و حتی شایعاتِ فراوانی برمی‌انگیزد. از این رهگذر، ظهورِ گاه و بی‌گاه شخصیت‌ها و افراد برجسته در صحنه نمایش روابط و سیاست خارجی ایران و تأثیر این حضور در تأمین منافع و حفظ و استمرار موجودیت ملی چنان نزدِ اهل فن آشکار است که نیاز چندانی بر افزودن تصدیق بر محلِ صدقِ این گزاره باقی نمی‌ماند.

دانلود کتاب آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مردی که تاریخ آیندگان از دست آورد اون مثل معاهده ترکمنچای و گلستان یاد میکنن.
در 6 روز پیش توسط ali...d75
شیرین و خوندنی. دوست داشتم کتاب‌های خوب دیگه تو همین ژانر رو بشناسم و بخونم.
در 3 هفته پیش توسط ali...ayi
کسایی که بد میگن اصلا کتاب رو خوندن? قطعا خیر اینایی که تصورمیکنن بصیرت جامعه هستن ابتدایی ترین ملزومات بصریت یعنی مطالعه و دانش اندوزی رو ندارن و فقط وقتشون رو توی موهومات شون میگذرونن
در 1 ماه پیش توسط sfr...nid
خلاصه ی کتاب یعنی یک قسمت از متن کتاب نه مقدمه مولف یا ناشر
در 2 ماه پیش توسط ملت عشق
آقای ظریفم مثل آقای روحانی حرف و عملشون باهم نمیخونه
در 4 ماه پیش توسط علی حبیبی