کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف)

نسخه الکترونیک کتاب آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این نوشتار، نه بسان سنت تذکره‌نویسی در پی ذکر نیک و بد آدمیان و بالمآل قضاوت درباره سرشت و سرنوشت آنان، و نه به‌مانند آنچه که این روزها به «طرح‌های تاریخ شفاهی» شهره‌اند، در پی ثبت و ضبط خاطراتِ صِرف یک چهره سیاسی، فرهنگی یا اجتماعی است؛ اگرچه رگه‌هایی از آنچه گفته شد را با خود دارد اما بیش از همه در پی چگونگی فهم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در پهنه تجربه تاریخی آن است؛ تجربه‌ای که گاه در مقام الگو و عمل، متعارض و مبهم ظاهر می‌شود و از این زاویه سؤالات و حتی شایعاتِ فراوانی برمی‌انگیزد. از این رهگذر، ظهورِ گاه و بی‌گاه شخصیت‌ها و افراد برجسته در صحنه نمایش روابط و سیاست خارجی ایران و تأثیر این حضور در تأمین منافع و حفظ و استمرار موجودیت ملی چنان نزدِ اهل فن آشکار است که نیاز چندانی بر افزودن تصدیق بر محلِ صدقِ این گزاره باقی نمی‌ماند.

دانلود کتاب آقای سفیر (گفت و گو با محمد جواد ظریف) در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب که براساس مصاحبه ودر زمان بازنشستهگی به اجبار ایشان .......
در 1 ماه پیش توسط WhenThereIsaWish ThereIsaWay
بسیار کتاب خوبیست پیشنهاد می کنم بخونید
در 2 ماه پیش توسط یوسف اسماعیل زاده
از خونش اون وقت میشه لذت برد که جهت گیری های فکریتون رو بزارید کنار و به عنوان یه بی طرف بخونیدش تا اینکه از اول کتاب رو تو بوته نقد قرار بدین. خوندن این کتاب مطمئنا بسیاری از سوال ها درباره پرونده جنگ با عراق، پرونده هسته ای، سیاست ایران در منطقه، روابط با همسایگان و... رو پاسخ میده
در 3 ماه پیش توسط ali...h99
این کتاب روایت مردی است که صنعت هسته ای یک کشور را به یک تعهدی که هرگز عمل نشد فروخت
در 3 ماه پیش توسط mah...i13
قیمت بازم زیاد
در 3 ماه پیش توسط hoo...rty