کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کندوکاو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندان‌هايی كه برای زندگی انتخاب می‌كنيم

نسخه الکترونیک کتاب زندان‌هايی كه برای زندگی انتخاب می‌كنيم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زمانی، در پايان جنگ جهانی دوم، درختی به مرگ محكوم شده بود. اين درخت را به ژنرال پتن ربط داده بودند كه مدتی ناجی فرانسه، و بعد خائن به فرانسه محسوب می‌شد. وقتی پتن بی‌آبرو شد، اين درخت را خيلی جدی به دليل همكاری با دشمن محكوم و معدوم كردند.
من غالبا به اين ماجراها فكر می‌كنم: آنها مظهر اتفاق‌هايی هستند كه گويی با گذشت زمان معنای بيشتری پيدا می‌كنند. هروقت به نظر می‌رسد اوضاع بر وفق مراد است ـــ منظورم امور انسانی به طور كلی است ـــ انگار ناگهان بدويّتی سهمگين فوران می‌كند و مردم به رفتار وحشيانه بازمی‌گردند.
اين همان موضوعی است كه می‌خواهم در اين پنج گفتار درباره‌اش صحبت كنم: ما، در مقام فرد و در مقام گروه، چقدر و به چه ميزان تحت سلطه گذشته عاری از تمدن خود هستيم. و با اين‌همه، در عين حال كه گاهی به نظر می‌رسد درمانده‌ايم، در حال اندوختن دانش درباره خودمان، نه‌تنها در مقام افراد، بلكه در مقام گروه‌ها، ملت‌ها و اعضای جامعه‌ايم، خيلی هم سريع ـ سريع‌تر از آنكه بتوانيم اين دانش را جذب كنيم.

دانلود کتاب زندان‌هايی كه برای زندگی انتخاب می‌كنيم در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بد نبود
در 10 ماه پیش توسط مهدی حمیدی
ترجمه بسیار ضعیف و بعضی جاها غیر قابل فهمه. نمیدونم چرا یک چنین ترجمه ای اصلا باید ارایه بشه؟!؟!
در 1 سال پیش توسط لیلا اثناعشری
ترجمه الکن همراه با سانسور..ارزش وقت گذاشتن نداره
در 1 سال پیش توسط سارا رفیعی
عالی بود ... مسائلی تو این کتاب مطرح میشه که واقعا ذهن رو اگاه و روشن میکنه دور از تعصب ها
در 2 سال پیش توسط مارال رضایی