کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سیمای زنی درمیان جمع

نسخه الکترونیک کتاب سیمای زنی درمیان جمع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هانریش بُل در آثار خود سرخوردگی و دردهای اين نسل را با طنز گزنده‌ای بيان می‌كند و نشان می‌دهد كه در برابر افراد فرصت‌طلب و كوته‌نظری كه جز خود كسی را نمی‌بينند افراد پاك و باگذشتی وجود دارند كه عشق به همنوع و همدردی با انسان‌های درمانده را از ياد نمی‌برند. بُل مدافع سرسخت آزادی است امّا فريب آزادی ظاهری جوامع غربی را نمی‌خورد و سرمايه‌داری و طبقه حاكمه آلمان را، وقتی در اين زمينه داد سخن سر می‌دهند، به شيادی متهم می‌كند و آن‌ها را الگوی شايسته‌ای در اين مورد نمی‌داند. اين اعتقاد به معنای آن نيست كه بُل، با آن‌كه عميقا به سوسياليسم گرايش دارد، نظام حاكم بر كشورهای بلوك شرق (سابق) را مورد تأييد قرار می‌دهد.
هاينريش بُل، در سيمای زنی در ميان جمع، فساد اخلاقی و حرص به مال‌اندوزی را در همه شئون جامعه می‌بيند و با طنزی سراسر انسانی همه جوانب آن را می‌شكافد و نمايش می‌دهد، مقام و مرتبه اجتماعی، ثروت و جايگاه سياسی، درجات علمی و دانشگاهی منهای انسان‌دوستی را به باد تمسخر می‌گيرد، از رياكاری و تظاهر به تقوا و پاكدامنیِ در عين تردامنی پرده برمی‌دارد.
بُل عاشق مردمان ساده و بی‌غل و غش است و در ميان آن‌ها احساس راحتی می‌كند. زنان مخلوق او به جای لذت‌جويی و شهوت‌پرستی ترحم و همدردی را در خواننده برمی‌انگيزند و بُل به خواننده حتی فرصت نمی‌دهد جز اين بينديشَد.

دانلود کتاب سیمای زنی درمیان جمع در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بی نظیر . عالی
در 6 ماه پیش توسط البرز غنی
کتاب پایین تر از سطح انتظاره
در 8 ماه پیش توسط زینب حمیدی
نمونه کتاب،شاهکاره!با ده صفحه مطلب درباره نویسنده،من چطورى به کیفیت ترجمه و ویراستارى کتاب پى ببرم؟شناسه کتابم که نداره...لطفا اصلاح کنید.
در 10 ماه پیش توسط soheil
حتما بخونید این کتاب رو ، تابحال دوبار خوندم تصمیم دارم باز هم مطالعه کنم فوق العادست
در 1 سال پیش توسط aboolfazl
ببخشید مگه کتاب الان شامل ۵۰درصد تخفیف نیست؟؟ پس چرا همون قیمت قبلی هست هنوز
در 1 سال پیش توسط M. m