در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲,۱۰۰ تومان
2.05 $

درباره کتاب

«مرگ ایوان ایلیچ» داستان یک قاضی صاحب منصب روسی را نقل می‌کند که از قشر مرفه و خوشگذران زمان خویش محسوب می‌شود، اما بر اثر بیماری اندک اندک به خود می‌آید و این سرآغاز معرفتی جدید برای وی می‌شود.

صالح حسینی - مترجم کتاب - در مورد این اثر گفته است: تالستوی به جای اینکه داستان ایوان ایلیچ را با زندگی او آغاز کند، با مرگ او آغاز می‌کند و با زندگی او پایان می‌دهد. پیام داستان نیز ساده و روشن است و تقریبآ همانند همه نوشته‌های تالستوی درصدد القای این نکته است که نوعی از زندگانی که آدمیزاد در پیش گرفته غلط است و شایسته این است که به فطرت خویش بازگردد.

تالستوی، نویسنده روسی، در سال 1828 در یکی از شهرهای مرکزی روسیه متولد شده و در عمر 82 ساله خویش رمان‌های تاریخی‌ای همچون «جنگ و صلح»،‌ «آناكارنينا»،‌ «پتر اول»،‌ چندین مجموعه زندگینامه از مشاهیر جهان و چندین داستان کوتاه به نگارش در آورده است.

نظرات کاربران

با سلام، داستان وقتی جذابیت خودش رو بدست میاره که تفسیر پایانی مطالعه بشه، اونوقت متوجه میشیم که بعضی متون رو بدون توجه ازش عبور کردیم، البته تفسیر پایانی میتونه فقط برداشت نگارنده رو به خواننده تلقین کنه
در 11 ساعت پیش توسط محمد مسلمی
اثر بسیار ارزشمندی‌ست و الحق پیام مهمی در قلب خود دارد
در 2 ماه پیش توسط por...ern
عالی
در 4 ماه پیش توسط صابر دوستی
راستشو بخواین،کمتر از انتظارم بود،اما بعضی نکاتش قابل توجه بود
در 6 ماه پیش توسط mar...000
/// ◄فیدیبو:باسلام سپاس از پیشنهاد شما ، کتاب موردنظر شما شما به لیست کتابهای درخواستی اضافه شده است. بامهر /// لطفا آناکارنینا رو هم بزارید ممنون
در 7 ماه پیش توسط مریم باقری