فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

همنوایی شبانه‌ی ارکستر چوب‌ها

نسخه الکترونیک کتاب همنوایی شبانه‌ی ارکستر چوب‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

برنده جایزه هوشنگ گلشیری
برنده جایزه مهرگان ادب
برنده جایزه مطبوعات و منتقدین
بسیاری از منتقدان و نویسندگان ایرانی، این رمان را بهترین داستان فارسی پس از انقلاب می‌دانند. درواقع اگر انتخاب «بهترین» چندان آسان نباشد، می توان آن را یکی از بهترین‌ها نامید. رضا قاسمی با همین رمان در ایران شناخته شد. «همنوایی شبانه ارکستر چوب ها» اولین بار در سال ۱۹۹۶ در آمریکا و بعد در ایران منتشر شد و به قدری مورد توجه قرار گرفت که برنده بهترین رمان اول سال ۱۳۸۰ در جایزه هوشنگ گلشیری و بهترین رمان سال ۱۳۸۰ به انتخاب منتقدین مطبوعات شد. ماجرای کتاب، داستانی است درباره مهاجرت. یک روشنفکر ایرانی که به فرانسه پناهنده شده، دراتاق زیر شیروانی ساختمانی در پاریس زندگی می‌کند که ساکنانش را چند فرانسوی و ایرانی تشکیل داده‌اند. نویسنده ضمن توصیف وضعیت رقت‌انگیز زندگی آنها و روابط میانشان، واقعیت و خیال را در داستان به هم آمیخته و ساختاری نو ایجاد کرده است.
قسمتی از متن کتاب:
دست خودم نبود كه با يك تشر رنگم می‌پريد و با يك سيلی تنبانم را خيس می‌كردم .اينطور بارم آورده بودند كه بترسم. از همه چيز. از بزرگتر كه مبادا بهش بربخورد؛ از كوچكتر كه مبادا دلش بشكند؛ از دوست كه مبادا برنجد و تنهايم بگذارد.
همنوایی شبانه ارکستر چوب‌ها سال‌هاست که در فهرست پرفروش‌ترین رمان‌های ایرانی جای گرفته است.

دانلود کتاب همنوایی شبانه‌ی ارکستر چوب‌ها در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

میتونم به جرات بگم بهترین رمان ایرانی که خوندم این کتاب بوده .البته من قلم نویسنده رو خیلی دوست دارم کتاب ( وردی که بره ها میخوانند) هم ازین نویسنده خوندم اونم دوست داشتم . قلم رضا قاسمی جذابه
در 2 هفته پیش توسط امیر زند
طبق سلیقه ی من نبود. دوستش نداشتم. به نظرم خیلی بی سر و ته بود. بعضی جمله هاش جالب بود. اما کل ِ داستانش در مجموع برای من چنگی به دل نمیزد... با احترام به نویسنده و دوستانی که از این سیک خوششون می اد :)
در 1 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی
به وردی که بره ها میخوانندنمیرسه ولی این نویسنده هرچی مینویسه شاهکاره محضه به نظرم!
در 2 ماه پیش توسط بردی بی
اصلا قرار نبود این کتاب رو بخونم اما تا به خودم اومدم دیدم غرق خوندن نظرات سایر خوانندگان هستم. عده زیادی پرستشش میکردن، میگفتن بهترین رمان ایرانیه، یه رمان ایرانی مدرن درست و درمونه، اصلا جزو بهترین کتاب هاییه که تا حالا خوندم. از اون طرف هم دوباره عده زیادی میگفتن، چه کتاب پوچی، چه دنیای سیاه و آشفته ای، نویسنده اش جادوگره و مجبورت میکنه بخونی! اصلا حیف این همه جایزه و تقدیر و تشکر، ملت افسرده ما عادت دارن از هر جفنگی بت بسازن. نه! دیدم اینطوری نمیشه؛ تا خودم نخونمش فضول درونم که کک افتاده به جونش آروم نمیگیره. بدین سان بود که خوندنش رو شروع کردم... خب اینا که تا به اینجا خوندید قبل از خوندن کتاب بود و اینا که از این به بعد میخونید بعد از خوندن بیش از یک سوم کتاب (بیشینه قابل تحمل برای من) با توجه به تجربه اخیرم(راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها) و سخن آن حضرت که فرمودند "وقتی به آدم میگن دنیا فقط دو روزه آدم دلش میسوزه..." اتلاف وقت برای خواندن چنین مزخرفاتی را به هیچ وجه من الوجوه جایز ندانسته و به گروه دوم ملحق میشوم. اما از برای اثبات حرفم در باب جفنگ بودن این اثر هیچ اصراری ندارم؛ هر کی باور نداره بره خودش بخونه.(والا!) پ.ن: دوستانی که معتقدن آسمون خدا سوراخ شده و این یگانه اثر ازش افتاده پایین، هم نظرشون کاملا محترمه. همونطور که نظر من هم کاملا محترمه! کشش ندادم که چرا نظرم محترمه پس لطفا کشش ندید که چرا نظرتون محترمه؛ ما را حوصله بکش بکش نیست.
در 3 ماه پیش توسط mohsen m.b
نویسنده سبک زیبایی در روایت داستان داره . اما کتاب وردی که بره ها میخوانند خیلی به نظرم جذابتر بود
در 3 ماه پیش توسط vis...red