کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گزارش به خاک يونان‌

نسخه الکترونیک کتاب گزارش به خاک يونان‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کازانتزاکيس فقط نيروي اجدادي را به سمت مبارزه ‌اي معنوي سوق مي‌دهد که در تمام زندگي به دنبال آن بود، و اقامتش در پاريس، برلين و مسکو تعيين کننده مراحلي از آن بود. هر جا که آتشي آماده جرقه زدن باشد، هر جا که شعله ‌اي و انديشه ‌اي سر برآورد، کازانتزاکيس نيز حضور دارد. کنجکاوي خستگي ناپذير او، عشقش به زندگي و طبيعت، که هر آن نياز وي به رياضت و مبارزه درگير مي‌شود، موجب شده است که گزارش به خاک يونان به منزله وصيت ‌نامه معنوي کازانتزاکيس باشد. او آن «نگاه کرتي» بي‌ پندار و اميد را بر همه چيز مي‌اندازد، آن نگاهي که مي‌داند چگونه چشم در چشم مرگ دوزد. نويسنده در سرلوحه گزارش به خاک يونان چنين بيان مي‌دارد: «تمامي روح من فريادي است، و تمامي اثر من تفسير اين فرياد.»

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.88 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۶۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب گزارش به خاک يونان‌ در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب برای یک بار خوندن و کنار گذاشتن نیست،کتابی برای همیشه خوندن و همواره یادگرفتنه. از این دست کتاب زیاد نمیتونید گیر بیارید پس خوندنش رو از دست ندید.حالا دیگه خود دانید..
در 2 سال پیش توسط ehs...361
اگر می‌شد به این کتاب ۶ یا حتی ۸ ستاره بدهم می‌دادم! نصاب امتیازدهی‌ام را جابه‌جا کرد.ترجمه‌ی استخوان‌داری هم داشت.
در 3 سال پیش توسط Sey...abi
برای شناخت نیکوس کازانتزاکیس خواندن این کتاب اجباریه
در 3 سال پیش توسط Mos...ein
دامنه تا قله ی کوه را که سه هزار و پانصد پله است بالا رفتیم. در حین صعود، از کنار در هلالی کوتاهی که داخل صخره ها ایجاد شده، عبور کردیم. در آن زمان که انسان ها از لمس کردن قله ی سینا به خود می لرزیدند، اقرار نیوشی در اینجا می نشست و به اعترافات آنان گوش می داد. هر کس قصد صعود به کوه خداوند را داشت، باید دست هایی پاک می داشت و قلبی معصوم، و الا قله او را می کشت. امروز این آستانه متروک شده است. دست های آلوده و دل های گناهکار می توانند بدون ترس بگذرند، چون قله دیگر نمی کشد.
در 3 سال پیش توسط Ham...ini
آشنا شدن با عقاید یک مسیحی مذهبی جالب بود.و جالب تر اینکه دونستن این مساله که انسان از تکامل میمون به وجود اومده چه تاثیری تو زندگیش گذاشته!
در 5 سال پیش توسط ح...ه