فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۱۹۸۴

نسخه الکترونیک کتاب ۱۹۸۴ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جرج اورول در این کتاب، آینده‌ای را برای جامعه به تصویر می‌کشد که در آن خصوصیاتی همچون تنفر نسبت به دشمن و علاقهٔ شدید نسبت به برادر بزرگ (ناظر کبیر) (رهبر حزب با شخصیت دیکتاتوری فرهمند) وجود دارد. در جامعهٔ تصویرشده گناه‌کاران به راحتی اعدام می‌شوند و آزادی‌های فردی و حریم خصوصی افراد به‌شدت توسط قوانین حکومتی پایمال می‌شوند، به نحوی که حتی صفحات نمایش در خانه‌ها از شهروندان جاسوسی می‌کنند. در این داستان مسائلی همچون اینگساک (Ingsoc)، بزه فکری، گفتارنو، دوگانه‌باوری مطرح می‌شود.
به عقیده برخی، ۱۹۸۴ دیدگاهی ضد رژیم‌های توتالیتر و ضد کمونیستی دارد. در قرار گرفتن کتاب در ژانر علمی–تخیلی بحث وجود دارد؛ اما بسیاری آن را کتابی شاخص در این سبک می‌دانند.

دانلود کتاب ۱۹۸۴ در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی
در 20 ساعت پیش توسط مجید فرهام
خودِ کتاب عالیه و ارزش خوندن داره. اون ترجمه‌ای که من خوندم (یادم نمیاد کی بود) متأسفانه سانسور زیاد داشت و برای همین من نسخه اصلی انگلیسی رو دانلود کردم و خوندم. یه جاهایی رو که با ترجمه مقایسه می‌کردم، یا سانسور شده بود یا جمله یه جوری ترجمه شده بود که مفهوم عوض می‌شد. با اینکه متن انگلیسی خیلی سخت و ثقیل بود، بازم می‌ارزید.
در 3 هفته پیش توسط par...neh
کتاب فوقالعاده است, ولی ترجمه روان نیست. خواندن کتاب قلعه حیوانات حتماً پیشنهاد می دهم, با خواندنش خیلی چیزها در مورد زندگی تو ایران مشخص میشه.
در 1 ماه پیش توسط یاشا مکی نژاد
در یک کلام کتابی که سالها پیش زندگی الان دنیا رو پیش بینی کرده و در اکثر موارد درست هم حدس زده
در 2 ماه پیش توسط حسین شیرازی خواه
لطفا این کتاب و قلعه حیوانات و صوتی هم قرار بدید.
در 2 ماه پیش توسط rox...s12