فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قدرت اراده

نسخه الکترونیک کتاب قدرت اراده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

انسان با بالا بردن سطح قابلیت روانی خود و تلاش برای متمرکز ساختن ارادی فعالیتهای آن، عرصه امکانات بهنجار و طبیعی آن را فراختر می‌سازد و توانایی غلبه بر خویش و حتی جهان خارج، اختلالات، مقاومتها و موانع متعددی را که ظاهرا غلبه‌ناپذیر به نظر می‌رسند پیدا می‌کند.
اینکه یک هیجان شدید می‌تواند نیروی عضلانی را یا فلج کند یا آن را چندین برابر سازد، نشان‌دهنده برتری قوای ذهنی و روانی بر قوای فیزیولوژیک است. نیروی ذهنی و روانی هم می‌تواند برخی ضعفهای ارگانیک را تشدید کند و هم فعالانه امکان درمان آنها را تسهیل نماید. سرانجام، اگر احساسات و هیجان انسانی با فورانی برانگیخته شود، حتی بی‌حالترین و سست‌ترین انسانها گاه در برابر حیرت همگان کارهایی ابتکاری و شایان توجه انجام می‌دهند که هیچ کس قبلاً باور نمی‌کرد قادر به انجام آن باشد.
من به یکایک خوانندگان این کتاب اطمینان می‌دهم که هر قدر از قدرت اراده و نیروی ذهنی و روانی محروم باشند، اگر توصیه‌های کتاب را به کار بندند به نتایجی دست خواهند یافت که بسیار فراتر از امیدهای ایشان است.

  • دسته بندی: موفقیت ، خودیاری و موفقیت
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۷۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قدرت اراده در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به نظر من ترجمه اش اونقدرها هم بد نیس و کتاب خیلی خوبیه اگه یکم با تمرکز کتاب رو بخونید متوجه میشید خیلی خوبه واقعا :)
در 3 هفته پیش توسط zah...381
ترجمه کتاب اگه نگیم افتضاح ، قطعا داغون هست و مشکلات نگارشی هم به چشم میخوره اما خود مطالب خوبه
در 1 ماه پیش توسط HameD
کتاب ترجمه سنگینی داره ولی مفید هم بود درضمن پدر علم هیپنوتیزم ایران آقای حسینیان هم در مصاحبش گفته بود ک با خوندن این کتاب در دوران جوانیش ،هیپنوتیزم رو یاد گرفته بود .حتی رضا رشیدپور رو هم هیپنوتیزم کرده تو اپارات فیلمش موجوده
در 2 ماه پیش توسط hamed
کتاب خوبیه ولی ترجمش خیلی عجیب و ادبی و بیهودست. تقریبا در تمام کتاب کلمات قلمبه سلمبه ی ادبی رو میتونید ببینید.
در 2 ماه پیش توسط امیرحسین زارعی
واقعا اگه کتاب خون هم نیستید حتما حتما حتما این کتاب و چنتا کتاب دیگه ای که پشت جلدش نوشته رو تهیه کنید و گام به گام باهاش تمرین کنید و تغییرات باور نکردنی رو در خودتون احساس کنید و لذت ببرید. واقعا کتاب های کاربردی و خوبی هستن حتی با ترجمه بدش
در 3 ماه پیش توسط sew...han