کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قدرت اراده

نسخه الکترونیک کتاب قدرت اراده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

انسان با بالا بردن سطح قابلیت روانی خود و تلاش برای متمرکز ساختن ارادی فعالیتهای آن، عرصه امکانات بهنجار و طبیعی آن را فراختر می‌سازد و توانایی غلبه بر خویش و حتی جهان خارج، اختلالات، مقاومتها و موانع متعددی را که ظاهرا غلبه‌ناپذیر به نظر می‌رسند پیدا می‌کند.
اینکه یک هیجان شدید می‌تواند نیروی عضلانی را یا فلج کند یا آن را چندین برابر سازد، نشان‌دهنده برتری قوای ذهنی و روانی بر قوای فیزیولوژیک است. نیروی ذهنی و روانی هم می‌تواند برخی ضعفهای ارگانیک را تشدید کند و هم فعالانه امکان درمان آنها را تسهیل نماید. سرانجام، اگر احساسات و هیجان انسانی با فورانی برانگیخته شود، حتی بی‌حالترین و سست‌ترین انسانها گاه در برابر حیرت همگان کارهایی ابتکاری و شایان توجه انجام می‌دهند که هیچ کس قبلاً باور نمی‌کرد قادر به انجام آن باشد.
من به یکایک خوانندگان این کتاب اطمینان می‌دهم که هر قدر از قدرت اراده و نیروی ذهنی و روانی محروم باشند، اگر توصیه‌های کتاب را به کار بندند به نتایجی دست خواهند یافت که بسیار فراتر از امیدهای ایشان است.

  • دسته بندی: موفقیت ، خودیاری و موفقیت
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۷۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قدرت اراده در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتابو خریدم ولی باز نمیشه
در 6 روز پیش توسط مینا الیاسی
وقتی باور داشته باشیم ناکامی‌ها وپیروزیهای زندگی همه و همه نتیجه اعمال خودمون هست قبول داریم که هر کاری میتونیم انجام بدیم پس نوشته های این کتاب هم جلوه واقعی پیدا می‌کند و خیلی زیاد به ما کمک میکند تا در زندگی موفق باشیم
در 1 ماه پیش توسط yos...230
فکر کنم یکی از تمرین های تقویت اراده خوندن کتابی باشه که اقای مهربان زحمت ترجمه‌اش رو کشیده باشن..هرچی میری جلو بیشتر به واژه‌های سنگین برخورد میکنی و بیشتر خسته میشی..کاملا ادبی نوشته شده که مناسب چنین کتاب عامیانه‌ای نیست
در 1 ماه پیش توسط kou...677
به نظر من خیلی تخیلیه تا عملی.نمیدونم چجوری خیلیا نوشتن کتاب خوبیه.متنش که سنگینه باید بعد هرجمله کلی تامل کنی ببینی منظورش چیه! بعدشم مطاابی که توصیه کرده مثلا گفته گوشت درنا بخورین! آخه چه ربطی داره به اراده؟!
در 3 ماه پیش توسط سارا محمودپور
به نظر من ترجمه اش اونقدرها هم بد نیس و کتاب خیلی خوبیه اگه یکم با تمرکز کتاب رو بخونید متوجه میشید خیلی خوبه واقعا :)
در 4 ماه پیش توسط zah...381