فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا)

نسخه الکترونیک کتاب دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

تنها یک چیز هست که عمیقاً و اساساً باعث آزردگی انسان می‌شود ، و آن این که زندگی بی‌معنایی بر او تحمیل شود . بزرگ‌ترین ولع زندگی ولع معناست . دکتر وین دایر معتقد است که همة ما می‌خواهیم زندگی‌مان هدف و معنا داشته باشد . به همین خاطر او سعی کرده در کتاب حاضر نکاتی را روشن کند که برای رسیدن به حالتی خودآگاه و روشنگرانه و به دنبال آن ایجاد یک زندگی هدفمند و معنادار لازم و ضروری است . اولین دگرگونی که در زندگی همة ما رخ می‌دهد حرکت از عدم به سمت وجود است . از روح به جسم ؛ از دنیای نادیدنی به سوی دنیای مادی اشیاء ، حد و مرزها و اجسام . این کتاب نشان می‌دهد چگونه در زندگی از جاه‌طلبی به سمت معنا حرکت کنیم . چنین دگرگونی‌ای احساس مجزا بودن را از میان برمی‌دارد ، راه اتصال معنوی زندگی را روشن می‌کند و مستلزم حرکتی است از صبحگاه زندگی به سوی عصرگاه آن که عمدتاً هدفمند است . دکتر « دبلیو وین دایر » این بار با زبانی شیوا و روان‌تر در صفحات این کتاب بیان کرده که همة ما این اختیار را داریم که زندگیمان را از جاه‌طلبی به سمت معنا متحول کنیم .

  • دسته بندی: موفقیت ، خودیاری و موفقیت
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.69 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دگرگونی (انتقال زندگی از جاه‌طلبی به سوی معنا) در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بهترین کتابی که تا حالا خونده ام
در 20 ساعت پیش توسط aal..._80
کتاب رو حتما بخونید و از تاثیرش لذت ببرید به دیگران پیشنهاد کنید و مثمر ثمر واقع شوید
در 4 هفته پیش توسط Hossein Nik Siyar
کتاب خوبیست ممنون
در 7 ماه پیش توسط مرد زندگی
بنظر من که از دوران نوجوانی وجوانی کتابهای زیادی خوندم وبه موفقیت هایی دست پیدا کردم چه مالی ثروت وغیره پیشنهادی که به نوجوانان و جوانان عزیز دارم اینه که زمان خودتون رو صرف خواندن کتابهای آنتنی رابینز وین دار راد برن و ازین قبیل نکنید چون چیز هایی که اینا میگن قانون جذب واز این جور توهمات فاهی و کاذب شمارا به دنبال توهم موفقیت میفرستند نه به موفقیت بعدا راحل این امر توضیح میدم
در 8 ماه پیش توسط سید مهدی قبله
vindaier kheili baahaale va risheshenaas va ba jahaanbini gostarde va jarf mine vide ...
در 2 سال پیش توسط بهرام انصاری طاری